Dobra opiekunka

Vista Care - Staromiejska 6/10c | 40-013 Katowice | woj. wielkopolskie | Numer telefonu: +48 660 661 099 | NIP: - | REGON: -

Profil działalności:

Vista HR jest firmą, która od 2014 roku organizuje zatrudnienie związane z opieką nad osobami starszymi w Niemczech i w Polsce. Dzięki tak długiemu doświadczeniu, obsługa zna sprawdzone miejsca, potrafi sprawnie zająć się formalnościami, odpowiedzieć na wiele pytań swoich klientów oraz rzetelnie przeprowadzić rekrutację. Każdy może liczyć na kompleksową pomoc oraz profesjonalne doradztwo co do odpowiednich wyborów. Firmę cechuje to, że stały kontakt z opiekunami utrzymuje nie tylko podczas procesu znajdowania zatrudnienia, ale również w trakcie pracy, zapewniając im tym duże wsparcie.

Opieka nad osobami starszymi

Opieka nad osobami starszymi to praca, która może być atrakcyjna finansowo. Firma Vista HR jest pośrednikiem w znajdowaniu zatrudnienia i prezentuje wiele takich ofert na terenie Polski i Niemiec. Firma zapewnia pomoc podczas całego przedsięwzięcia, jego legalność, ubezpieczenie pracownikom, dojazd oraz zakwaterowanie. Korzystający z usług mogą być pewni bezpieczeństwa całego procesu i wsparcia ze strony firmy na każdym jego etapie. Wybierając ich ofertę można liczyć na stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne zarobki i premie.

Oferta: Strona www

Szczegółowe informacje:

www.vista-hr.pl

www.vista-hr.pl

infovista-hr.pl

Godziny otwarcia:

poniedziałek:08:00-16:00
wtorek:08:00-16:00
środa:08:00-16:00
czwartek:08:00-16:00
piątek:08:00-16:00
sobota:zamknięte
niedziela:zamknięte

Firmy z tej kategorii:

Tworzenie filmów z imprez rodzinnych

Sprawdź