Dojazd na lotnisko

Taxi Modlin - Zakroczymska 30 | 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki | woj. mazowieckie | Numer telefonu: +48 600 105 105 | NIP: 531-168-95-03 | REGON: 146643064

Profil działalności:

Każda osoba, która wybiera podróż samolotem, musi pamiętać także o tym, by zorganizować sobie dojazd na lotnisko oraz powrót z niego. Należy dokładnie sprawdzić gdzie leży port, do którego się wybiera, a następnie dobrać rodzaj transportu spełniający jej oczekiwania i potrzeby. Osoby podróżujące z Nowego Dworu Mazowieckiego mogą wybrać wsparcie Taxi Modlin, oficjalnego partnera tamtejszego lotniska. Oferuje on uczciwe ceny, nowoczesne samochody oraz kierowców, którzy czekają na pasażerów na miejscu przez cały dzień.

Taxi Modlin

Taxi Modlin ceniona jest przez klientów za swoją niezawodność oraz dostępność o każdej porze dnia. Kierowcy czekają na pasażerów codziennie na parkingu zlokalizowanym na terenie lotniska, skąd mogą ich przetransportować do dowolnego miejsca w kraju. Firma oferuje zryczałtowane ceny na terenie Warszawy, dzięki czemu klienci nie muszą się martwić o wyższą cenę w przypadku zwiększonego ruchu samochodów czy natężenia ruchu. Wszelkie pytania odnośnie jej usług należy kierować na adres mailowy lub zadać podczas rozmowy telefonicznej.

Oferta: www.modlin-taxi.pl

Szczegółowe informacje:

www.modlin-taxi.pl

www.modlin-taxi.pl

biuromodlin-taxi.pl

Godziny otwarcia:

poniedziałek:24h
wtorek:24h
środa:24h
czwartek:24h
piątek:24h
sobota:24h
niedziela:24h

Firmy z tej kategorii:

Odśnieżanie

www.superkoparka.pl

Profesjonalna firma przeprowadzkowa

Sprawdź