Pokoje hotelowe

Magnus - Mostowa 3 | 85-110 Bydgoszcz | woj. wielkopolskie | Numer telefonu: +48 607 066 904 | NIP: 554-023-72-11 | REGON: 090026937

Profil działalności:

Jeśli potrzebny Państwu tani nocleg w centrum Bydgoszczy, bez wątpienia warto zainteresować się niezwykle atrakcyjną ofertą firmy Magnus. Mają oni bowiem do wynajęcia schludne i ładnie urządzone mieszkania w kamienicy przy ulicy Mostowej. Z łatwością dotrą Państwo stamtąd w każde miejsce na obszarze miasta, w tym również do głównych atrakcji turystycznych. W pobliżu mieści się Stary Rynek, Wyspa Młyńska, Opera Nova, kościół klarysek i nie tylko. Co ciekawe, można też tam udać się w rejs tramwajem wodnym po Brdzie.

Wygodny wypoczynek

Planując wyjazd do Bydgoszczy polecamy Wam wspaniałe pokoje noclegowe w bezpośrednim centrum miasta. Tani pensjonat w sąsiedztwie Starego Rynku z dużym prawdopodobieństwem usatysfakcjonuje gości, a zaciszne pokoje będą powodem, że wyrazicie chęć pozostać na dłuższy czas. W tradycyjnym wyposażeniu jest m.in. odtwarzacz DVD, czajnik elektryczny, a także naczynia kuchenne. Wszystkie nasze pokoje posiadają osobną toaletę, by zapewnić przybyłym klientom pełnię komfortu. Jeżeli szukasz kwatery w samym centrum Bydgoszczy, to mieszkanie Magnus przy Mostowej 3 okaże się trafnym wyborem.

Oferta: Nocleg w centrum Bydgoszczy

Szczegółowe informacje:

www.noclegbydgoszcz.com.pl

www.noclegbydgoszcz.com.pl

magnuslr1gmail.com

Godziny otwarcia:

poniedziałek:24h
wtorek:24h
środa:24h
czwartek:24h
piątek:24h
sobota:24h
niedziela:24h

Firmy z tej kategorii:

Wyjazdy incentive

Rubezahl.pl