Szkoła dwujęzyczna w Warszawie

Prywatna Szkoła Podstawowa nr 63 - Wał Miedzeszyński 141 | 04-987 Warszawa | woj. mazowieckie | Numer telefonu: +48 228 720 701 | NIP: - | REGON: -

Profil działalności:

Prywatna Szkoła Dwujęzyczna nr 63w Warszawie to szkoła dwujęzyczna, która pozwala uczniom na rozwijanie swoich umiejętności posługiwania się językiem angielskim. Jest to klucz do współczesnej komunikacji się z całym światem, dlatego tak ważne jest, by ćwiczyć swobodne wypowiadanie się i pisanie w tym języku. Oferowanych jest wiele rozmaitych zajęć, również dodatkowych, projektów oraz konkursów, które pozwalają dzieciom doskonalić się w różnych dziedzinach. Prowadzący zwracają dużą uwagę na przekazywanie dobrych i ponadczasowych wartości swoim podopiecznym tak, aby dobrze przygotować ich również do życia w społeczeństwie.

Prywatna szkoła Warszawa

Prywatna Szkoła Podstawowa nr 63 w Warszawie oferuje wiele interesujących zajęć dla swoich uczniów. Różnorodność w ich wyborze pozwala na indywidualne dopasowanie ich do potrzeb i zainteresowań dziecka. Wiele projektów, zajęć dodatkowych oraz kół, umożliwiają zdobycie wszechstronnej wiedzy oraz umiejętności i pozwalająrównieżnawiązać trwałe relacje z rówieśnikami. Poza nauką języka angielskiego, oferowane są zajęcia z drugiego języka obcego. Kadra pracowników posiada kwalifikacje i potrafi dobrze współpracować z młodymi ludźmi, zapewniając im bezpieczeństwo i przyjemność pobytu w szkole.

Oferta: WWW

Szczegółowe informacje:

www.szkola63.waw.pl

www.szkola63.waw.pl

sekretariatszkola63.waw.pl

Godziny otwarcia:

poniedziałek:07:00-18:00
wtorek:07:00-18:00
środa:07:00-18:00
czwartek:07:00-18:00
piątek:07:00-18:00
sobota:zamknięte
niedziela:zamknięte

Firmy z tej kategorii:

Skuteczna nauka jazdy w Szczecinie

Strona www

Przemówienia motywacyjne

https://arturpartyka.com.pl/

Kurs angielskiego

Sprawdź