Tłumaczenia na konferencji

Symultaniczne Poznań - Osiedle Pod Lipami 3/117 | 61-629 Poznań | woj. wielkopolskie | Numer telefonu: +48 728 807 015 | NIP: - | REGON: -

Profil działalności:

Jesteś organizatorem międzynarodowej konferencji? Nie zapomnij o tłumaczu! Odpowiedni tłumacz zapewni Twoim słuchaczom pełen komfort, a Tobie pozwoli zapobiec opóźnieniom. Wielonarodowościowa grupa wymaga od organizatora przygotowania odpowiedniej oprawy technicznej, która pozwoli na tłumaczenie prelegentów w kilku językach jednocześnie. Jedynym rozwiązaniem w takim przypadku są tłumaczenia symultaniczne. Poznań jest miejscem działalności biura tłumaczeń, które specjalizuje się w tłumaczeniach tego typu.

Tłumaczenia symultaniczne

Symultaniczne Poznań to przedsiębiorstwo, które zajmuje się tłumaczeniami symultanicznymi już od wielu lat. Są to tłumaczenia, które nie tylko pozwalają na tłumaczenia w kilku językach "na bieżąco", ale również takie, które nie wydłużają konferencji. Dzięki temu, że tłumacz pracuje w czasie rzeczywistym, a jego translacja trafia do słuchaczy "na żywo', to nie przedłuża trwania konferencji i nie powoduje opóźnień. Symultaniczne Poznań poza przeprowadzeniem samych tłumaczeń może zapewnić Twojemu wydarzeniu również całą obsługę techniczną.

Oferta: http://www.symultanicznepoznan.pl/

Szczegółowe informacje:

symultanicznepoznan.pl

symultanicznepoznan.pl

tlumaczeniaustnebizgmail.com

Godziny otwarcia:

poniedziałek:10:00-18:00
wtorek:10:00-18:00
środa:10:00-18:00
czwartek:10:00-18:00
piątek:10:00-18:00
sobota:zamknięte
niedziela:zamknięte

Firmy z tej kategorii:

Systemy elektroniczne

System przywoławczy - led-sklep.com

Reklama www

Pozycjonowanie Leszno

Profesjonalna reklama stron

Pozycjonowanie Jelenia Góra