Wynajem samochodów

Carfillar - Glewice 1A | 72-100 Goleniów | woj. zachodniopomorskie | Numer telefonu: +48 669 999 666 | NIP: 851-298-73-38 | REGON: 321302238

Profil działalności:

Lotnisko Szczecin jest nie tylko miejscem, gdzie mogą Państwo przylecieć, ale też wypożyczyć auto. Wynajem samochodów jest właśnie dostępny dzięki ofercie firmy Carfillar, która działając na rynku od jakiegoś już czas wie czego oczekują klienci. Oferty specjalne, jak i cała strona internetowa jest stworzona z myślą o klientach, aby mogli oni wygodnie i z odpowiednim wyprzedzeniem wybrać interesujący ich pojazd. Firma działa nie tylko na samym lotnisku w Goleniowie, ale także na trenie Szczecina.

Lotnisko w Goleniowie

Planując przylot na lotnisko w Goleniowie warto zadbać o swój transport, wygodny wynajem samochodów od firmy Carfillar pozwoli na szybkie opuszczenie lotniska w dalszą podróż. Dbając o świadczenie najwyższej jakości usług, mogą Państwo wprzód rezerwować dany samochód, aby mieć pewność wypożyczenia. Każdy z pojazdów posiada wyposażeni najwyższej jakości. W ofercie znajdą Państwo nie tylko samochody typu Skoda Fabia czy Citroen C4, ale również bardziej przestronne jak Skoda Rapid czy elegancki Peugeot 301.

Oferta: Carfillar - strona internetowa

Szczegółowe informacje:

carfillar.pl

carfillar.pl

biurocarfilar.pl

Godziny otwarcia:

poniedziałek:24h
wtorek:24h
środa:24h
czwartek:24h
piątek:24h
sobota:24h
niedziela:24h

Firmy z tej kategorii:

Szkolenia okresowe - Auto Szkoła Premium

http://autoszkolapremium.pl/szkolenia-kwalifikacje.html

Etui na dowód rejestracyjny i inne akcesoria

Zapachy samochodowe