Wysokiej klasy torby i plecaki

Patio Dystrybucja Sp.z o.o - Kurza Stopka 5/CD | 70-535 Szczecin | woj. zachodniopomorskie | Numer telefonu: +48 info@rbag.pl | NIP: 955-231-43-62 | REGON: 321006400

Profil działalności:

Każda osoba poszukująca plecaku, która ceni sobie komfort i wygodę, a jednocześnie nie chciałaby zrezygnować ze stylu, powinna koniecznie zapoznać się z kolekcją przygotowana przez markę r-bag. Jest to ceniony polski producent, który w swoich artykułach stosuje wytrzymałe i estetyczne materiały oraz innowacyjne rozwiązania podnoszące ich funkcjonalność. Prezentowane modele sprawdzają się zarówno jako plecak miejski, jak i sportowy, dlatego każdy klient będzie w stanie znaleźć rozwiązanie dostosowane do jego potrzeb i oczekiwań.

Plecak miejski sportowy

Osoby aktywne powinny zaopatrzyć się w plecak miejski sportowy, czyli dodatek, który został zaprojektowany w taki sposób, aby nie utrudniał uprawiania sportu. Modele tego typu doskonale sprawdzają się dla rowerzystów czy osób, które podróżują do pracy z wykorzystaniem hulajnóg czy deskorolek. Nie ograniczają one ruchów właściciela, a wzmocniona kieszeń na laptopa pozwoli w wygodny i bezpieczny sposób zapakować ze sobą sprzęt elektroniczny.Z dostępnymi produktami można zapoznać się na stronie internetowej firmy r-bag.

Oferta: Zobacz

Szczegółowe informacje:

r-bag.pl

r-bag.pl

infor-bag.pl

Godziny otwarcia:

poniedziałek:08:00-16:00
wtorek:08:00-16:00
środa:08:00-16:00
czwartek:08:00-16:00
piątek:08:00-16:00
sobota:zamknięte
niedziela:zamknięte

Firmy z tej kategorii:

Materiały poszewkowe

Tkaniny materacowe

Internetowy sklep dla OSP

Sprzęt strażacki - sklep

Broń dla kawalerii

Szabla husarska